ПП “АБК Еней” – архітектурно-будівельна компанія, основним видом діяльності якої є проектування та виробництво конструкцій та перегородок на основі алюмінієвих профелів. Компанія розпочала свою діяльність в 2002 році. На сьогоднішній день наша компанія займає провідні позиції серед будівельних компаній на ринку України. Компанія ” АБК Еней” реалізує проекти по заскленню комерційної нерухомості, приватних котеджів, здійснює засклення фасадів офісних будівель, бізнес- та торгівельних центрів, надає послуги по проектуванню, виготовленню та монтажу офісних алюмінієвих скляних перегородок, суцільноскляних конструкцій, протипожежних засклених конструкцій, козирків, скляних сходів та огороджень будь-якої конфігурації. Наша компанія має всі необхідні ліцензії та сертифікати, що надає нам можливість гарантувати високу якість нашої продукції.

Співробітники компанії – висококваліфіковані фахівці з величезним досвідом роботи проконсультують вас, проведуть виміри та нададуть прорахунок вартості згідно Вашого запиту. Ми пропонуємо Вам повний спектр послуг по проектуванню, монтажу та гарантійному обслуговуванню алюмінієвих конструкцій різноманітних типів. В список наших послуг такох входить планування офісного простору та дизайн приміщень.

Наявність власного механо-складального цеху з виробництва алюмінієвих конструкцій та світлопрозорих фасадів на основі алюмінієвих профелів дозволяє нам швидко та якісно виконувати роботи. Досвідчені монтажні бригади якісно та в зазначені строки виконують монтаж будь-яких конструкцій, від простих офісних перегородк до складних розсувних та радісних конструкцій. Складська програма нараховує 30-40 тон алюмінієвих профелів різноманітних систем. Вся вироблена нами продукція відовідає світовим стандартам якості та вигідно відрізняється по ціні від закордонних аналогів. Окрім того, перегородки та фасади виробництва компанії “АБК Еней” виробляються з екологічно чистих матеріалів, що відповідають міжнародним стандартам якості.

В активі компанії ” АБК Еней” більш ніж 40 клієнтів, в тому числі банковьских та фінансових установ, ТРЦ, спортивних клубів та офісів крупних світових компаній.

Звернувшись до нас, Ви отримаєте не тільки якісний продукт, але й квалівіковану консультацію досвідчених спеціалістів.

Наші рішення організують Ваш бізнес!