Суцільноскляні офісні перегородки Prestige належать до числа найсучасніших і зручних інструментів зонування простору. Саме поява скляних офісних перегородок перевернула загальне уявлення про те, як можуть виглядати офіси компаній, спеціалізовані салони, торгові зали і солідні установи.
В цілому, за допомогою перегородок будь-яке просторе приміщення в найкоротші терміни перетворюється в раціонально структурований офіс, організований за типом «open space» – «відкритий простір». Завдяки тому, що шви практично не видно, суцільноскляні офісні перегородки візуально розширюють межі приміщень, позбавляючи співробітників і клієнтів від відчуття скутості. Використання прозорих конструкцій створює атмосферу довіри і легкості, дозволяє довше працювати при денному світлі. 

Суцільноскляні перегородки Prestige  роблять ваш бізнес відкритим і зрозумілим для клієнтів, а керівникам прозорі перегородки дають можливість, зберігаючи відособленість, ефективно керувати персоналом і, при цьому, працювати в команді. Гра світла на склі створює відчуття урочистості і свята. Конструкції будь-якої конфігурації виглядають модно і естетично, тим самим підвищуючи престиж компанії. Суцільноскляні перегородки виконуються із загартованого скла і профілю. Загартоване скло, яке використовується для виготовлення конструкцій, завдяки спеціальній термічній обробці, має велику міцність і стійке до ударів, вигинів і перепадів температур. Якщо таке скло розбивається, то його уламки не здатні заподіяти сильної шкоди людині, тому як, розбиваючись на дрібні осколки, не залишає гострих кромок, відрізняється особливими властивостями, серед яких відмінна міцність і травмобезпечність. У скляних перегородках застосовується скло різних типів: матове, прозоре, дзеркальне, тоноване, візерункове, також можна наносити логотипи і малюнки способом гравірування і т.д. Рівень прозорості може регулюватися за допомогою рідкокристалічних плівок. Скло кріпиться до профілю за допомогою фітингів. Товщина скла в скляних перегородках становить від 8 до 12 мм. Варто відзначити, що легкість скляних перегородок не порушується використанням профілю. Його видима частина незначна. Перегородки такого типу тендітні тільки зовні. Насправді, конструкція стійка до ударів і переносить перепади температур. У скляних перегородках може також використовуватися скло триплекс – це один з видів безпечного скла, що представляє собою скло з двох або більше шарів, «склеєних» разом за допомогою спеціальної ламінуючої плівки (плівковий триплекс) або ламінуючої рідини (заливний триплекс). Скляні секції з’єднуються “стик в стик» і мають технологічний зазор до 2 мм. Проект суцільноскляної перегородки розробляється фахівцями нашої компанії, які мають великий досвід формування ділових просторів, індивідуально для Вашого приміщення.