Виробництвом та монтажом офісних перегородок ПП “АБК Еней” займається з 2002 року. На сьогоднішній день ми раді запропонувати Вам мобільні офісні перегородки двох типів,” Комфорт” та “Вєда”. Мобільні перегородки чудово зонують офісний простір та допомагають виділити для кожного співробітника персональне робоче місце без складного ремонта. Таким чином, мобільні перегородки економлять і Ваш час і кошти, при тому, що використання екологічно чистих та довговічних матеріалів забезпечує безпеку Ваших співробітників та не впливає на іх здоровья. 

  Наші мобільні перегородки виробляються на основі алюмінієвих профелів. Конструкції сбірно-розбірні, отже їх монтаж провадиться в найкоротші строки. 

  Мобільні перегородки призначені для формування індивідуальних робочих місць та робочих зон. Окрім того, вони виконують важливу декоративну функцію в загальному дизайні приміщень. Якщо площа Вашого офісу невелика, прозорі скляні мобільні перегородки допоможуть Вам візуально розширити простір приміщення в той же час заощаджуючи офісний простір. Правильно розташовані мобільні перегородки із якісних матеріалів понизять рівень шуму, що дуже істотно для забезпечення комфортної роботи офісу та забезпеченню сприятливого психологічного мікроклімату в колективі. За допомогою мобільних офісних перегородок можна в мінімальні строки та без істотних витрат та значних будівельних і монтажних робіт виконати істотне перепланування приміщень, поділивши простір на ізольовані приміщення та функціональні зони. Наші перегородки використовуються в цілком оздобленних приміщеннях в поєднанні з будь-якими офісними меблями. Процес монтажу та демонтажу мобільних офісних перегородок характеризується відсутністю “мокрих” процесів та запаху фарби, оперативністю, відсутністю будівельного сміття. Влаштування можно проводити в будь-який час, не порушуючи при цьому робочий процес в офісі. Такі перегородки передбачають можливість швидко змінювати їх конструкції та розміщення відповідно зі зміною вимог до планування приміщення. 

  Мобільні офісні перегородки поділяються на засклені, комбіновані та глухі, залежно від іх наповнення. Найбільш популярні для офісного використання комбіновані перегородки, в яких верхня частина засклена, а нижня виконана з ДСП, або декорована спеціальною тканиною. Дизайн перегородок може бути різноманітним, з різних сторін вони можуть бути декоровані по різному, що дозволяє таким модулям гармонійно влитися в інтер`єр. Основною відмінністю перегородок Комфорт є можливість монтувати прихований кабель-канал (для електротехнічної проводки) та розпашні двері в систему. Також, в цю систему можна монтувати внутрішньорамні жалюзі. В той час як система “Вєда” більш витончена та легка.