Стаціонарні офісні перегородки “COMPLEX” мають достатньо широку область застосування. Призначені для організації простору в офісі, вони здатні розділити приміщення на необхідні кімнати: робочі кабінети, холи, кімнати для переговорів, конференц-зали. Окрім того, перегородки цього типу можуть слугувати прекрасним доповненням фснуючого дизайна приміщень. Стаціонарні офісні перегородки можуть бути різноманітних розмірів та конфігурацій, саме тому з їх допомогою вдається забезпечити оптимаьну освітленість та високий рівень звукоізоляції робочих місць.

Встановлювати офісні перегородки можна не тільки під час ремонту приміщень, але й після того, як всі оздоблювальні роботи будуть закінчені. При цьому, монтаж алюмінієвих перегородок не порушить раніше виконані оздоблювальні роботи. Втілювати в життя у ваших приміщеннях будь-які планувальні рішення. Встановлювати жалюзі в скляні частини перегородок. Використовувати для оздоблення якісну полімерну фарбу, завдяки якій алюмінієвому профелю Ваших перегородок можна надати різноманітні кольори та структуру. Прокладати різноманітні комунікації (телефонні. електричні, комп`ютерні кабелі) всередені каркаса перегородки. Застосовувати різноманітні види скла та всілякі декоративні покриття для оздоблення. Монтувати в стаціонарну офісну перегородку практичу будь-які типи дверних конструкцій: одностулкові, двостулкові, засклені, “глухі”, відкатні, суцільноскляні, розпашні.

Забезпечити високий рівень звукоізоляції в приміщенні завдяки використанню сучасних матеріалів, які монтуються всередину каркасу перегородки. Наприклад, якщо “глуху” секцію перегородки наповнити мінеральною ватою, рівень звукоізоляції буде дорівнювати 42дБ, а якщо використати подвійне скління – буде забезпечена звукоізоляція до 37-46 дБ. Конструкція даної системи профелів дозволяє встановлювати скло в два контури товщиною від 5мм до 12мм кожне.

Стаціонарні офісні перегородки обов`язково включають в себе кріпильні елементи, алюмінієвий профіль, ущільнюючі елементи, а також декоративне оздоблення. Окрім того в стаціонарних перегородках використовують як окремі елементи дверні блоки, дверну фурнітуру, жалюзі, звукоізоляційні метаріали тощо.
Наша компанія запропонує Вам конструкції перегородок, які будуть максимально відповідати всім Вашим побажанням та змонтуємо іх в Вашому приміщенні якісно та в найкоротші строки.