Гарний фасад – це важливий елемент успіху і візитна картка Вашого бізнесу. Компанія АСК »ЕНЕЙ» пропонує різноманітні системи, які дозволяють реалізувати самі новаторські концепції фасадів і створювати оригінальні конструкції: від ідеально оформлених з вікнами і скляних конструкцій до високотехнологічних синергетичних. Міцність алюмінієвих профілів відкриває можливість використання склопакетів великих розмірів без додаткових елементів посилення, що забезпечує максимальний огляд і освітленість приміщення, надає конструкції легкість і урочистий вигляд. Засклені алюмінієві фасади надають об’єктам неповторну форму і сучасний зовнішній вигляд, забезпечують прекрасну тепло- та звукоізоляцію приміщень, захищають від зовнішніх погодних впливів, мають високу міцність і довговічність. Вони зручні в експлуатації і не потребують будь-якого додаткового догляду. Прикрашають фасад сучасні алюмінієві вітражі можуть бути самонесучими, з несучими гвинтовими розтяжками, на сталевому каркасі. Крім того, алюмінієві скляні фасади – екологічно чистий продукт, що в сучасному світі є показником вашого відповідальністю вибору.

  Компанія “АБК Еней” займається виготовленням та монтажом світлопрозорих конструкцій, фасадів будівель, зимових садів, зенітних ліхтарів та інших споруд. Стійко-ригельна система – це різновид фасадних систем, в яких основою конструкції є вертикальні несучі стійки та механічно закріплені на них горизонтальні ригелі. Каркас стійко-ригельної системи розміщюється з внутрішньої сторони фасадної стіни. Перевага такої системи в можливості спорудження не лише стандартних прямих, але й арочних дизайнерських рішень. 

  Численні варіанти “зламів” стійок дозволяють виконувати похилі та багатогранні конструкції з різноманітними кутами. В серії передбачена компенсація температурних лінійних розширень матеріала профіля і по вертикалі і по горизонтальній лінії. Температурні деформації в горизонтальному напрямку вирішуються шляхом встановлення компенсаційних стійок або примиканням ригелів до стійок з гарантованим технічним допуском, а стикування стійок конструкції по висоті дозволяє компенсувати температурні деформації в вертикальному напрямку. Зазори, які утворюються в місцях деформаційних швів, закриваються декоративними пластиковими кришками. В залежності від призначення конструкції можливі різноманітні варіанти встановлення та кріплення ригелів до стійок каркасу. 

  Кріплення ригелів першого рівня до стійок здійснюється внахлест через закладні деталі. Кріплення ригелів другого рівня до стійок здійснюється шляхом врізання , через закладні деталі. Конструкція передбачає можливість встановлення термомостів з твердого ударостійкого полівінілхлориду (ПВХ), які “розривають” місток холоду між прижимним профелем та каркасом конструкції та дозволяють використовувати в якості заповнення однокамерні або двокамерні склопакети. Товщина заповнення від 4мм до 50 мм. Наші конструкції передбачають можливість встановлення вікон, дверей і холодного і теплого виконання з різноманітними варіантами відкривання стулок.

  Надійну герметичність конструкції забезпечують гумові ущільнювачі, стійкі до температурних коливань від -50 до +70 гр.ц. та ультрафіолетового випромінювання. Для запобігання контакту між скляним заповненням та алюмінієвими профелями конструкції передбачено влаштування підкладки з полімерних матеріалів, тип яких залежить від товщіни монтуємого матеріалу. Кріплення прижимних планок, які утримують заповнення конструкції, проводиться в спеціальний паз несучого профілю, самонарізними гвинтами діаметром 5,5мм. Профелі пофарбовані порошковими фарбами за шкалою РАЛ.

Підйомно-зсувні конструкції – це широкі виходи, багато світла та свіже повітря. Неможливо переоцінити переваги підйомно-зсувних систем. Ці принципово нові та досконалі розсувні системи дозволяють створювати герметичні розсувні двері дуже великих розмірів.

  Підйомно-зсувні коснтрукції використовуються для створення зимових садів, терас та багатьох інших приміщень. Така система може замінити одну зі стін спальні або вітальні, зробивши її більш світлою та просторою. 

  Завдяки особливій системі навішування, конструкція може витримувати великі навантаження на фурнітуру. Переваги такої системи в тому, що вона дає можливість зробити практично розсувні стіни, при цьому зберігаючи високу ступень герметичності та теплоізоляції. Принцип роботи грунтується на зсуві однієї стулки за іншу при розкриванні. Вага легко керованої стулки до 400 кг, її ширина 780мм-3000мм, а висота 1200 мм-3000мм. Дверний поріг відповідає вимогам по безперешкодному персуванню людей з обмежаними фізичними можливостями, при цьому перевищує стандарти по енергозберіганню. Він монтується в підлогу, тому дана система ідеальна для монтажу виходу на тераси або веранди.

Вікна з алюмінієвих профелів – це дизайнерські рішення для засклених фасадів, зенітних ліхтарів та зимових садів. Алюмінієві вікна надають діловий вигляд приміщенням та чудово поєднуються з алюмінієвими фасадними системами. Перевагою алюмінієвих вікон є висока стійкість до атмосферних навантажень, більш висока ступень безпеки (захист від зламу та вогнепальної зброї) при використанні відповідної фурнітури та склопакетів. 

  Дані конструкції складаються з рам, стулок, імпостів, фурнітури та ущільнювачів. Алюмінієві вікна можуть бути “теплими” та “холодними”, в залежності від завдання та проекту. “Холодні” вікна збираються з профелів без термовставки та призначені для засклення неопалювального приміщення, а “теплі” вікна зібрані з профелів з термовставками , тому вони затримують холод з зовні, а тепло лишається всередені приміщення. Вікна з алюмінієвих профелів можуть бути пофарбовані в будь-які кольори за шкалою РАЛ. За типом відкривання конструкції алюмінієвих вікон можуть бути глухі, поворотні, поворотно-відкидні та фрамужні. За засобами відкривання – ручними, механічними та автоматичними. 

  В конструкції алюмінієвих вікон передбачені зовнішні, центральні та внутрішні ущільнювачі, ущільнювачі поміж стулкою та рамою, а також канали для відведення конденсату.